Web sitesi Karayazgan Hukuk ve Danışmanlık tarafından sağlanmaktadır.

 

MEVZUAT BİLGİSİ

www.karayazgan.av.tr Karayazgan Hukuk ve Danışmanlık tarafından işletilen bir web sitesidir. İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğüne 214101-5 sicil numarasıyla kayıtlı özel bir anonim şirketiz ve Mahir İz Caddesi, Suat Sümer İş Merkezi B Blok 30/3 Altunizade - İstanbul/Türkiye  adresinde kayıtlı ofisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, 6325 sayılı Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu’nda düzenlenen reklam yasağı ve Türkiye Arabulucular Etik Kuralları çerçevesinde hazırlanmıştır. Mediasi web sitesinin içinde yer alan tüm bilgi ve materyaller sadece bilgilendirme amaçlı olup, bunların tamamına veya bir kısmına dayanılarak yapılan işlemlere, eylemlere ve bunların sonuçlarına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Müşteriler veya erişenler hiçbir şekilde, mevcut duruma ve özelliklerine ilişkin olarak uygun hukuki veya herhangi bir profesyonel danışma almadan, doğrudan Mediasi web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiye dayanarak bir eylemde bulunmamalıdır.

 

Sitemizde yer alan makaleler ile sitenin tasarımında kullanılan metinler ve site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları tarafımıza aittir.